Menu Zamknij

Hydraulik Częstochowa

Naprawy i instalacje hydrauliczne wewnętrzne i zewnętrze. Teren działa CAŁY ŚLĄSK. Profesjonalny hydraulik szybki dojazd do klienta. Expresowe naprawy instalacji hydraulicznych.

Montaż i naprawa armatury sanitarno-technicznej

Instalacja i naprawa toalet, umywalek, wanien, kabin prysznicowych, baterii i innych urządzeń sanitarnych.

Usługi hydrauliczne to szeroka gama prac i napraw związanych z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi oraz ogrzewaniem. Firmy lub fachowcy świadczący usługi hydrauliczne zajmują się różnymi aspektami pracy z instalacjami w budynkach, domach czy obiektach komercyjnych.

Naprawy awaryjne: Szybkie reagowanie na nagłe awarie w instalacjach, takie jak wycieki, pęknięte rury lub przecieki, aby zminimalizować szkody.

Pogotowie hydrauliczne 24h/7dni

Cena naprawy hydraulicznej zalezy od wielu czynników minimalny koszt to 100 zł z dojazdem. Ceny bardzo poszły w górę czesto zapłacimy ok 200-300 zł za usługę. Udrażnianie rur przepychanie czyszczenie całodobowo.

Naprawa i modernizacja instalacji grzewczych

Naprawa lub wymiana kotłów, naprawa instalacji grzewczej, instalacja termostatów i zaworów, modernizacja systemów grzewczych.

Instalacje wodno-kanalizacyjne: Projektowanie, instalacja i modernizacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w budynkach.